Air Swimmers Létající ryba RC SHARK

Kód: 1726
Neohodnoceno
Značka: DBA
1 090 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Létající ryby -  Air swimmers jsou heliem plněné, dálkově řízené létající ryby plavou vzduchem s neuvěřitelně hladkým a přirozeným pohybem. Tělo je vyrobeno z kvalitního a odolného nylonu. Pro pohon jsou třeba 2 baterie. Díky jedinečnému mechanismu pluje ryba všemi směry, díky tomu můžete Váš dům či byt proměnit v akvárium a užít si s touto Hi-tech hračnou spoustu zábavy.

Letajicí ryba i s ocasní ploutví je dlouhá 140cm, její šířka je pak včetně ploutví 45cm. Produkt je vyroben z kvalitního několika vrstveného nylonu. Trojnásobně lisované spoje. Rybu lze dálkově ovládat na vzdálenost 12m.Na ovladači jsou 4 tlačítka – pro ovládání nahoru, dolu, doleva a doprava. Chcete-li, aby se ryba pohybovala vpřed, musíte střídavě mačkat tlačítka doprava a doleva. Obsah jedné ryby je 120l. Po nafouknutí vydrží létající ryba plout vzduchem cca 3 týdny. Po 3 týdnech je třeba létající rybu dofouknout. Hračku je možné opakovaně nafukovat a vyfukovat.

Létající žralok a létající klaun jsou horkou novinkou Hi-tech, která se stala vítězem soutěže Hračka roku 2011 (Toy of the Year Awards). Po výhře této soutěže začaly létající ryby okamžitě dobívat svět.Již v současnosti je to v několika zemích nejprodávanější hračkou.Balení neobsahuje helium