Samsung EVO+ microSDXC 64GB UHS-I U1

Kód: 1647
Neohodnoceno
Značka: Smartwatch
799 Kč
7 - 10 dnů (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jestliže se domníváte, že na paměťových médiích již není co objevovat a že jsou si všechna docela podobná, možná vás vyvedou z omylu microSDXC karty řady EVO+ od Samsungu. Díky standardnímu rozmístění kontaktů a přibalenému adaptéru si najde cestu do téměř každého zařízení. Zásluhou nadstandardní rychlostní kategorii pak bude dobře fungovat i pod náročnými požadavky, jaké kladou například chytré telefony. Kromě možnosti okamžitě ukládat třeba fotografie ze zrcadlovek s vysokým rozlišením či rovnou v bezztrátovém formátu vás potěší také zvýšená odolnost – voda, rentgenové paprsky, extrémní teploty ani silné magnetické pole žádným vašim zážitkům neuškodí. Vždy si tak můžete být jisti, že všechna vaše data budou uložena rychle, bezpečně a na trvalo.

Možná jste se již setkali s tím, že ukládání obsahu na paměťovou kartu může trvat i delší dobu, nemluvě o rychlosti čtení. Médium od společnosti Samsung se však pyšní zařazením do vysokorychlostní kategorie UHS-I U1. Kartu tedy budete moci používat i k nahrávání náročného videa s vysokým rozlišením nebo například pro ukládání aplikací na telefonu. Ty totiž ke svému plynulému chodu potřebují skutečně ty nejvyšší datové toky.

Paměťová karta řady EVO+ od Samsungu má vnější fyzické charakteristiky běžných microSD karet, takže je kompatibilní s valnou většinou současných zařízení. Dnešní fotoaparáty, chytré telefony, tablety a mnohé jiné moderní technologie pak již dokáží využít i její vnitřní potenciál, který spočívá především v rychlosti čtení až 80 MB/s a zápisu dat tempem až 20 MB/s.

Netrapte se tím, kolik ještě vašemu zařízení zbývá v interní paměti místa. Spolu s touto kartou totiž zvládne pojmout bezmála 5 500 fotografií v nadprůměrně vysokém rozlišení, přes 8 hodin Full HD videa či až 15 330 hudebních skladeb. Stejně dobře však poslouží i jako úložiště všech vašich aplikací chytrého telefonu. Mějte všechna svá oblíbená data vždy při ruce a nenechte se omezovat zbytečnými mantinely.

Na paměťové karty většinou ukládáme cenná data, a tak by měly vydržet i horší zacházení. Přesně v tomto duchu je konstruované médium společnosti Samsung, akorát jde v mnohém ještě dál. Kromě extrémních mrazů a horka totiž vydrží i rentgenové záření či magnetické pole o síle 15 000 gaussů. Ze všech nejpraktičtější je pak odolnost vůči vodě, s níž se obzvlášť na letních dovolených snadno dostanete do styku.

Výrobce: Samsung

Formát: microSDXC

Velikost: 64 GB

Třída rychlosti: UHS-I/U1

Maximální rychlost zápisu: 20 MB/s

Maximální rychlost čtení: 80 MB/s