Xiaomi Mi Band 3

Kód: 1910
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
1 190 Kč
Skladem (> 5 ks)

Chytrý náramek pro každodenní nošení, který vám zobrazí zprávy a notifikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Band 3

0,78" OLED dotykový displej

Náramek Xiaomi Mi Band 3 je složen ze dvou dílů, vyměnitelného náramku a samotného zařízení s 0,78" OLED displejem s rozlišením 128×80. Na tomto displeji si můžete přehledně prohlížet průběžné výsledky, notifikace z telefonu nebo sledovat příchozí hovory.

Monitorování srdeční frekvence

Monitoring srdeční frekvence, krokoměr, kontrola spánku… na co si jen vzpomenete. Nový náramek od Xiaomi vás nepřestane udivovat. Mějte vždy dokonalý přehled o svých výkonech a výsledcích.

Výdrž baterie cca 20 dnů

Jedním z velkých benefitů nového náramku je kapacita jeho baterie. Integrovaná Li-Ion baterie o kapacitě pouhých 110 mAh je dokonale optimalizovaná s celým zařízením, které tak dokáže na jedno nabití fungovat až 20 dní.

S aplikací i bez ní

Jak je v dnešní době zvykem, tak každý gadget (drobné SMART zařízení) má k sobě mobilní aplikaci, pro získávání notifikací ze zařízení, pro sledování průběžných zlepšení při sportovním snažení nebo pro sdílení výsledků s přáteli. Ani Mi Band 3 není výjimkou. Aplikace se propojí s náramkem přes Bluetooth 4.2 a je kompatibilní se zařízeními s operačním systémem Android 4.4 nebo iOS 9.0 a vyššími.

Vlastnosti:

  • Sportovní náramek
  • Krokoměr, senzor tepové frekvence, spánkový asistent, měření spálených kalorií…
  • Voděodolnost 5 ATM – náramek je vhodný na sprchování a plavání. Nesmí se nosit do sauny a potápět se s ním.
  • Kapacita baterie 110 mAh, tj. až 20 dní na jedno nabití
  • Kompatibilní se zařízeními s operačním systémem Android 4.4 nebo iOS 9.0 a vyššími

 

UPOZORNĚNÍ:  Náramek je přednstaven na čínský jazyk. Aplikace MiFit se nyní aktualizuje na nejnovější verzi již s podporou angličtiny v náramku. MiBand 3 je v angličtině zatím ale jen pokud je spárovaný telefon v anglickém jazyce (resp. pokud je v angličtině aplikace Mi Fit). Po přepnutí na CZ jazyk v telefonu (Aplikace Mi Fit)